O nás

Naše firma byla založena v roce 2009 jako firma specializující se na zakázkovou výrobu dřevěných konstrukcí (krovy, dřevostavby, zahradní stavby, apod.).

Ve stejném roce jsme začali nabízet i prodej a montáž terasových prken od firmy Woodplastic a.s., která vyrábí terasová prkna z WPC materiálu. Více informací ohledně prken a fotogalerii realizací naleznete na stránkách www.terasyplzen.cz.

Abychom pro Vás naše služby i nadále vylepšovali, navázali jsme postupně  spolupráci s dalšími dodavately výrobků určených primárně pro relaxaci na Vaší zahradě. Postupem času jsme navázali spolupráci s výrobci kvalitních hliníkových pergol - AL Centrum, Pergopolis, ProPergola. Tyto firmy mají bohaté zkušenosti s výrobou lehkých hliníkových konstrukcí a po našich zkušenostech je můžeme doporučit jako prověřené a spolehlivé dodavatele.

V nabídce naleznete:

- hliníkové pergoly – ECO, PROFI a DELUXE

- samostatně stojící pergoly

- pergoly s vysouvací plachtovou střechou

- pergoly s otočnýmy lamelami

- infračervené vyhřívače teras a pergol Tansun

- oplocení a zástěny (tvrzené posuvné zasklení, nebo látkové elektricky ovládané screeny)

 

Vzorové pergoly a terasy můžete vidět v našem terasovém centru ve Zruči u Plzně, a to v pravidelné otevírací době, nebo kdykoliv po předchozí telefonické domluvě.

Vždy je příjemné mít zajištěnou terasu i pergolu na jednom místě od jedné společnosti. Naše firma je tu pro to, aby Vám tuto možnost pomohla zrealizovat a zařídila vše potřebné.

Sledujte proto naše webové stránky (www.terasyplzen.cz, www.pergolyplzen.cz) nebo náš facebookový profil, kde se pravidelně objevují nejaktuálnější informace.

Neváhejte nás navštívit a zeptat se na vše, co Vás zajímá.

Budeme se těšit.

Copyright © PegolyPlzen.cz

Hledat