Naše firma byla založena v roce 2009 jako firma specializující se na zakázkovou výrobu dřevěných konstrukcí (krovy, dřevostavby, zahradní stavby, apod.).

Ve stejném roce jsme začali nabízet i prodej a montáž terasových prken od firmy Woodplastic, která vyrábí terasová prkna z WPC materiálu. Více informací ohledně prken a fotogalerii realizací naleznete na stránkách www.terasyplzen.cz.

Abychom pro Vás naše služby i nadále vylepšovali, navázali jsme v letošním roce spolupráci s firmou AL Centrum. Tato firma má bohaté zkušenosti s výrobou lehkých hliníkových konstrukcí.

V nabídce naleznete:

- hliníkové pergoly – ECO, PROFI a DELUXE

- samostatně stojící pergoly

- garážová stání

- stínění pergol

- zimní zahrady

- hliníkové přístřešky a oplocení

- zasklení a nadsvětlíky

Vzorovou pergolu (i terasová prkna) můžete vidět v našem terasovém centru ve Zruči u Plzně, a to od 01.04.2017 v pravidelné otevírací době.

Vždy je příjemné mít zajištěnou terasu i pergolu na jednom místě od jedné společnosti. Naše firma je tu pro to, aby Vám tuto možnost pomohla zrealizovat a zařídila vše potřebné.

V letošním roce se ještě chystáme rozšířit naši nabídku o bazénové zastřešení a luxusní zahradní nábytek. Sledujte proto naše webové stránky (www.terasyplzen.cz, www.pergolyplzen.cz) nebo náš facebookový profil.

Neváhejte nás navštívit a zeptat se na vše, co Vás zajímá.

Budeme se těšit.

Potřebujete poradit?

 Zavolejte nám              tetelefonistka
          
telefon 608 235 329  

Kontaktujte nás!

Máte zájem o určitou nabídku?

Kontaktujte nás na emailu
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo vyplňte poptávkový formulář a my Vás budeme kontaktovat.

Kdo je online

Právě přítomno: 8 hostů a žádný člen